Druk Flexo

Materiały opakowaniowe oferowane przez «Label-Pro» wykonane są głównie w metodą fleksograficzną, inaczej „druku elastycznego”, polegającego na przenoszeniu farb na podłoże drukowe za pomocą elastycznej formy z wypukłym rysunkiem.  Głównymi zaletami fleksografii są szybkość pracy oraz niezawodność. Dzięki innowacyjnym maszynom nowej generacji metoda ta dorównuje, a niekiedy przewyższa jakością druk offsetowy pod względem precyzji. Wysoka rozdzielczość w odzwierciedleniu nawet najdrobniejszych elementów design-u, jak również gwarancja utrzymania zadanego nasycenia kolorystycznego na przestrzeni całego procesu produkcji jest niezmiernie ważnym zadaniem, zwłaszcza w druku wielkonakładowym. Dodatkową zaletą tej metody staje się możliwość pracy w szerokim spektrum materiałowym od 30 do nawet 280 g/m²

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bazy wodne i / lub spirytusowe farb,  które można swobodnie łączyć w kombinacjach z UV, tj w zależności od wymogów oraz wytycznych zawartych w specyfikacji Klienta.

Podczas produkcji wykorzystywane są materiały od najbardziej znanych oraz renomowanych dostawców surowców.  Realizowana przez «Label-Pro» produkcja spełnia restrykcyjne wymogi UE i może być bezpiecznie wykorzystywana podczas tworzenia, etykietowania lub znakowania opakowań spożywczych.

Przewiń do góry